גבבדג

.Natural. Artifical

And the Space In Between

סה״כ לתשלום
0.00 ₪
Day 2 - Natural. Artifical. And the Space In Between (Saturday night, November 12)

מגדל דוד פותח את שעריו ללילה של חוויות בין הטבעי למלאכותי, הופעות אודיו ויזואליות מקומיות ובינלאומיות ממעמקי האוקיינוס ועד קצוות הסטרטוספרה.

ליינאפ:

20:30 - 21:10 Animals and Synthesizers

21:15 - 21:45 MONOCOLOR  - Sensient Ocean 

22:00 - 22:45 MAOTIK x Maarten Vos - Erratic Weather

22:50 - 23:30 - Daniella Ljungsberg x NAAVI  

הערב ילווה עם DJ שול לשם בין ההופעות, ומיצב אור של האמן INFIMENSIONS.

Animals and Synthesizers

פרויקט-רשת מתמשך מאת המוזיקאי תומר ברוך, בו הוא מלחין פסקולים אלקטרוניים לסרטונים של חיות מרחבי הרשת. הפרויקט זכה לפופולריות רבה וכיום יש לו מעל 130 אלף עוקבים באינסטגרם ועוד בפלטפורמות אחרות. ביולי האחרון יצא בלייבל Hamseen Sounds האלבום Synthesized Sounds of the Sea שמרחיב את הפרויקט מסרטונים קצרים לאלבום אודיו-ויזואלי מלא. במופע ישתף ברוך פעולה עם אחיו רגב ברוך (בינת אל פ׳אנק, באבא גאנש) ויחד הם ינגנו גרסאות חיות לקטעים מתוך הפרויקט וכן לקטעים שטרם יצאו. המופע נתמך ע"י מפעל הפיס

MONOCOLOR - Sentient Ocean

Sentient Ocean היא הופעה אודיו ויזואלית שנוצרה בהשראת האוקיינוס האינטליגנטי על כוכב הלכת סולריס המתואר ברומן מאת סטניסלב לם. מהות הפרויקט היא ליצור חוויה אורקולית זורמת, המשתנה ללא הרף, המאפשרת לקהל לשקוע בסאונד ובתמונה. האודיו והוידאו נוצרים בזמן אמת ומקיימים מתח בין הטבעי לבין המסונתז. בהשראה מספרו של לם, הפרויקט נוגע בנושאים כמו הופעה, תורת המערכות, זהות והקשר בין המכונה לטבע.

MAOTIK x Maarten Vos -  Erratic Weather

Erratic Weather הוא פרויקט אמנות דיגיטלי המציג שיתוף פעולה בין האמן הדיגיטלי הצרפתי מתיו לה סורד (MAOTIK) לבין הצ׳לן והמלחין ההולנדי מארטן וס. מטרת הפרויקט לייצג תנאי אטמוספירה משתנים ובלתי צפויים ולהפכם לחוויה אור-קולית סוחפת. למרות הספקנות של כמה ממנהיגי העולם, שינויי האקלים הם כורח המציאות. במהלך השנים האחרונות, הדור שלנו התחיל לראות את ההשפעות וההשלכות של השינוי הזה, בו אנו עדים לתופעות אקלים אלימות ובלתי צפויות. במהלך ההופעה, המערכת משתמשת במקורות שונים של מידע מזג אוויר שהוחזר ממסד נתונים מקוון ומעובד בזמן אמת. תוך שימוש במחזור החיים של תופעות טבע כמו טייפון, הוריקן וציקלון טרופי המדגימים את כוחו ההרסני של הטבע ואת הצורך הבוער לשמר אותו לכדי קומפוזיציה חזותית וקולית.

Daniella Ljungsberg x NAAVI

המוזיקה של דניאלה ליונגסברג מתבססת בעיקרה על עיבודים דיגיטליים להקלטות שטח, מלווים על ידי סינטיסייזרים ושירה. בין אמביינט-נויז לשירי פופ-פולק וקאנטרי. הרבה מהעיבודים של דניאלה לשירי פופ-פולק שואבים חלק מהעומק ההרמוני שבהם כמו גם את תחושת הנוסטלגיה והעצב, מיוצרי דרים פופ-פסיכדלי והזרם ה-הונטאולוגי כמו למשל להקת broadcast האגדית. למופע של דניאלה יצטרף האמן ויז'ואל הקרואטי NAAVI. מייסד INFIMENSIONS studio מגדיר את עצמו כנווט ואמן במסע דרך ממדים של עיצוב, אור ותנועה, חזון ויצירה; במרחבים ובמסכים. 

לחזרה לעמוד הראשי >>

כמה פרטים חשובים
Calendar
תאריך ושעה
יום שבת, 12.11
פתיחת דלתות | 20:00
כניסה למוזיאון מגדל דוד ירושלים
מקום
מוזיאון מגדל דוד
 price-icon.png
מחיר
70 ש"ח

שדרגו את הביקור בירושלים